Výhody refinancování hypotéky

Zajímá vás, jestli je refinancování hypotéky produkt, který je určený i pro vás? Podívejme se společně na několik hlavních výhod. Ty vás zaručeně přesvědčí o tom, že s tímto naším unikátním produktem zaručeně neuděláte chybu.

Díky refinancování hypotéky získáte několik možností úspor

Důvody proč refinancovat, jsou více než jasné. Je to primárně úspora, kterou díky tomu získáte. V první řadě lze výrazně snížit částku, kterou zaplatíte. A to až o desítky tisíc korun českých. Dále vám však refinancování hypotéky dokáže také snížit měsíční splátku. Nejenom díky tomu, že se sníží úrok a tím i celkově splatná částka. Díky nám můžete získat i nový splátkový kalendář, kterým si splácení rozložíte na delší dobu.

Provést refinancování je snadné a rychlé

Zajímá vás, jak rychle a jednoduše vše probíhá? Ubezpečíme vás, že je to rychlé a jednoduché. I to je jedna z velkých výhod. Chcete-li refinancování využít, stačí si jenom požádat prostřednictvím našeho online formuláře. Vyřízení netrvá déle než pár minut a na základě zjištěných informací vám náš poradce ihned připraví možný návrh daného refinancování. Ihned tedy víte, kolik můžete ušetřit.

Refinancování úvěru provedete kdykoliv

Jedinou podmínkou je konec platnosti fixace hypotéky. Jinak je pouze na vás samotných, kdy se k refinancování úvěru sami rozhodnete. S námi máte jistotu, že si o tuto možnost můžete požádat 24 hodin denně. Vždy vám budeme na blízku a vždy vaši žádost zpracujeme v co nejkratší možné době. To vše k vaší plné spokojenosti.

Refinancování půjčky může využít každý

Nechceme naše klienty nijak omezovat. Jsme schopni nabídnout refinancování půjčky skutečně každému. I to je jedna z našich skutečně velkých výhod, kterou můžete logicky využít i vy sami. Stačí k tomu udělat jediné, a to vyplnit naši online žádost. Nezabere vám více času, než několik málo minut.