Refinancování hypotéky

Uvažujete nad tím, že si zvýhodníte svou hypotéku, ale zajímá vás také to, zda se vám to vyplatí a co vše tím můžete získat? Podívejte se na hlavní důvody, proč se pro refinancování hypotéky rozhodnout. Určitě vás nezklame.

Díky refinancování úvěru ušetříte

To je tím hlavním důvodem, proč se na tuto cestu vydat. Úspory v tomto směru rozhodně nemusí být malé. V závislosti na velikosti vašeho úvěrového produktu to mohou být i desítky tisíc korun, které vám refinancování úvěru pomůže ušetřit. Vše jenom proto, že vám primární sníží úrokovou sazbu. Ta se následně projeví snížením dalších částek, které s půjčkou souvisí.

Správné refinancování vám sníží i splátky

Nejenom, že dokážete snížit celkově splatnou částku třeba i o desítky tisíc korun. Naše refinancování dokáže snížit také celkovou výši vaší splátky. Ideální pro každého, kdo již nechce tak výrazně zatěžovat svůj rodinný rozpočet a hledá řešení, jak z problémové situace ven. To se skrývá právě u nás. Stačí pár minut na vyplnění žádosti o refinancování a následně máte jistotu spojenou s tím, že se vaše splátka může výrazně snížit.

O refinancování hypotéky může požádat každý

Pokud už hypotéku máte, je to pro nás známkou, že jste bonitním klientem. I díky tomu se nemusíte bát jakéhokoliv složitého prověřování. Samotný proces žádosti, stejně jako získání refinancování hypotéky je u nás spojený s jednoduchostí a rychlostí. Sami se přesvědčte o tom, že požádat si může každý. Náš poradce tak zcela jistě připraví nabídku na míru i vám.

Toto refinancování půjčky lze provést i několikrát

Myslíte si, že refinancovat hypotéku můžete jenom jednou? Omyl! V závislosti na délce splácení a fixaci úvěru není problémem refinancovat i několikrát. Proč to dělat? Jelikož pokaždé můžete několik desítek tisíc ušetřit. I to je hlavní důvod, proč se pro tuto možnost primárně rozhodnout.