Průběh refinancování hypotéky

Rozhodli jste se naše refinancování hypotéky využít? Podívejte se na samotný průběh nejenom žádosti, ale i vyřízení. Přesvědčte se o tom, nakolik jednoduchý a rychlý celý postup je a jaké výhody vám přinese.

Prvním krokem je žádost o refinancování hypotéky

To první, co je třeba udělat, je podání žádosti o refinancování hypotéky. Není třeba nikam chodit, stejně jako není třeba žádného složitého vyplňování tištěných formulářů. Vše zvládnete online, z pohodlí vašeho domova. Naše online žádost o refinancování hypotéky počítá i s pomocí našeho poradce. Ten vás provede všemi kroky a vyhodnotí vaše možnosti.

Zjistěte, jak může refinancování úvěru vaši hypotéku zvýhodnit

Náš poradce je zde také proto, aby vám ihned předložil nabídku spojenou s tím, jak může být vaše hypotéka zvýhodněna. V tomto ohledu vám nabídne refinancování úvěru, které bude odpovídat vašim potřebám a vašim požadavkům, stejně jako možnostem. Vždy i s ohledem na to, abyste byli plně spokojeni.

Vyřízení refinancování je rychlé a jednoduché

Máte-li jasno v tom, jakou cestou se vydáte, dochází k samotnému vyřízení vaší žádosti. Snažíme se o to, aby bylo refinancování úvěru co možná nejrychlejší. Proto se mnohdy obejdeme bez řady formalit. U mnohých klientů platí, že nám stačí dodat jenom dokumentaci ke stávajícím úvěrům a dále nemusíme požadovat žádné potvrzení, ověření a podobné dokumenty.

Schválení refinancování půjčky

Posledním krokem u vaší hypotéky je samozřejmě samotné schválení refinancování půjčky. Rázem získáte informace o tom, že půjčka byla převedena, dostanete novou smluvní dokumentaci a informace o tom, kolik a jak dále platit. Souvisí s tím nejenom nové číslo účtu a variabilní symbol. Souvisí s tím především nižší splátka, stejně jako celkově nižší částka ke splatnosti. Právě to je očekávaným výsledkem, který vám dokážeme nabídnout. Neváhejte a požádejte si!