Nákup auta je třeba důkladně promyslet a pak si vzít autoúvěr od Cetelem!

Je to něco podobného jako pořídit si psa! Také při koupi auta si často vybíráte společníka na další desetiletí. Proto je nezbytné neukvapovat se, ale naopak si vše pořádně rozmyslet. Není nic horšího než zjištění, že jste si domů pořídili poruchový vůz, který pomalu několikrát objel zeměkouli, než se dostal do vaší garáže! Jestliže chcete podobné situaci zabránit, měli byste vážně uvažovat nad autoúvěrem od společnosti Cetelem.

S autoúvěrem Cetelem se okamžitě proměňujete v majitele vozu nebo motocyklu

Oproti jiným společnostem máte u Cetelem tu výhodu, že nemusíte ručit zakoupeným vozidlem, technický průkaz vám zůstává. Splátky vozidla si pak můžete rozložit na celých 10 let, přičemž si sami můžete navrhnout půjčku na vaše auto a rozložení splátek. Tento úvěr vás skutečně nezruinuje, vždyť úroky začínají již od 6,9 %! Nikdo vás také nebude nutit k tomu, abyste si uzavřeli havarijní pojištění, přesto byste měli jeho pořízení důkladně zvážit. Pro svůj klidnější spánek můžete pojistit svoje auto i své splátky proti nepředvídatelným životním událostem. Některé typy pojištění si můžete zařídit přímo ke svému úvěru, jiné vám společnost pomůže zprostředkovat online.

Sjednejte si na cetelem.cz pojištění Procetelem Auto Wüstenrot!

Mezi nejlepší pojištění, která si můžete zařídit, patří Procetelem Auto Wüstenrot. Když si ho zařídíte na cetelem.cz, můžete se těšit ze slevy až 10 % z ceny pojištění. Jestliže jste opatrní řidiči, kteří nebourají, odměnou vám bude vysoký bonus za bezeškodní průběh. To ještě není rozhodně vše! Tato nabídka zahrnuje i úrazové připojištění dětí naprosto ZDARMA. Toto autopojištění patří cenově mezi nejpřijatelnější na trhu a je na vás, zda si k němu zvolíte i některou možnost připojištění. Tady opravdu není nad čím váhat!