Co vám přinese sloučení půjček u Home Credit?

Konsolidovat neboli sloučit své úvěry můžeme nejenom v bankách, ale i u nebankovních společností. Ideálním příkladem je společnost Home Credit. V čem je unikátní a co nám sloučení přinese?

Než se podíváme na konkrétní výhody spojené s tím, co vše nám může tento nebankovní poskytovatel nabídnout, podívejme se na to, co vše lze konsolidovat. V první řadě to jsou samozřejmě půjčky. Může jít jak o úvěry bankovní, tak i o úvěry nebankovní, stejně jako se může jednat také o hotovostní či bezhotovostní půjčky. Další možností jsou oblíbené kontokorenty, tedy minusové zůstatky na našich bankovních účtech. Třetí variantou je kreditní karta, která je také vyhledávaným a rozhodně i zajímavým úvěrovým produktem.

Primárně nám Home Credit sníží úrokovou sazbu

To hlavní, co od konsolidace očekáváme, to je jistě snížení úrokových sazeb. V tomto ohledu můžeme být maximálně spokojeni, jelikož k tomu skutečně dojde. Čím více nevýhodnou půjčku máte, tím lepší slevy lze dosáhnout. Výsledkem tohoto procesu je nejenom snížený úrok jako takový. To se projeví hlavně na tom, že celkově zaplatíte méně. Dnes se Home Credit může pyšnit i tím, že v závislosti na půjčce pro něho není problém snížit celkovou splatnou částku třeba i o několik desítek tisíc. A to jenom tím, že si půjčky převedete jinam.

Se společností HomeCredit ulevíte i svému rozpočtu

Snížení úroku a tím i celkově splatné částky se může projevit také na tom, že se výrazně sníží i měsíční splátka. Ideální možnost, jak ulevit vašemu osobnímu nebo třeba rodinnému rozpočtu. Zapomínat však nesmíme ani na to, že toto lze realizovat i jinak a lépe. Využijete-li sloučení půjček od HomeCredit, máte možnost získat nový splátkový kalendář, kde si splátky rozložíte tak, aby vám jejich výše skutečně vyhovovala. Tím ale pozitiva nekončí, jelikož v průběhu splácení není problém se sumou dodatečně hýbat, stejně jako není problém si splátky i odložit.