Jaké dokumenty vyžaduje rychlá půjčka?

Tento úvěrový produkt se pyšní tím, že z hlediska dostupnosti patří logicky mezi nejlepší volby, které aktuálně na trhu jsou. Podívejme se tedy na informace spojené s tím, co vše vyžaduje rychlá půjčka doložit.

Dnes hledíme při výběru konkrétních půjček nejenom na rychlost, ale samozřejmě hledíme také na jednoduchost celého procesu získání. S tím souvisí i to, jak je administrativně náročné peníze získat. U tohoto úvěrového produktu určitě potěší fakt, že se obejdete bez tištěných smluv, stejně jako se můžete hravě obejít i bez celé řady dalších papírových dokumentů. Pojďme si společně zmapovat to, co tato půjčka vyžaduje a co naopak nevyžaduje.

Rychlá půjčka je vyřízena bez papírování

To jasně ukazuje na to, že se obejdete bez jakýchkoliv tištěných dokumentů. Potvrzuje to samotná žádost, kdy stačí vyplnit jenom krátký online formulář. Ten je vyplněn za pár minut a následně už mohou být peníze odesílány přímo na váš bankovní účet. Je to dáno hlavně tím, že rychlá půjčka po vás nevyžaduje třeba potvrzení o vašem příjmu. Stejně tak nemusíte dokládat ani žádné informace spojené s vaším majetkem. Co je také samozřejmostí, to je fakt spojený s tím, že není třeba ani ručitele, ani nemovitost a její zástava. Jediné, co stačí, je online formulář.

Nebojte se, že by půjčka před výplatou prověřovala vaši minulost

Prověřována není ani vaše minulost. S tím může souviset třeba dodání výpisů jak z bankovních, tak i nebankovních registrů. Ani to dnes není u většiny poskytovatelů třeba. Obejdete se i bez těchto dokumentů, které stejně nemusí o vaší bonitě nic vypovídat. Zároveň díky tomu zapracujete také na tom, že samotné vyřízení, se kterým je půjčka před výplatou spojena, nemusí trvat déle, než několik málo minut. I to je dobrá zpráva pro všechny, kteří hledají jednoduchost. Jediným dokladem, který tak budete potřebovat, je váš občanský průkaz.