Často kladené dotazy

Máte k našemu refinancování několik dotazů, na které hledáte odpovědi? Podívejte se spolu s námi na několik hlavních zodpovězených otázek. Jistě i vám pomohou v tom, že se přesvědčíte nejenom o výhodách, ale i jedinečnosti refinancování.

Jaké úvěrové produkty lze refinancovat?

Pokud se rozhodnete refinancovat právě u nás, nabízíme vám širokou škálu možností. Může to být refinancování hypotéky, nejenom klasické, ale i té americké. Stejně tak to může být refinancování půjčky. Jak bankovní a nebankovní, tak samozřejmě i účelové nebo neúčelové. Refinancovat zkrátka můžete jakýkoliv úvěrový produkt.

Proč refinancování úvěru využít?

Ptáte se, proč využít právě možnost našeho refinancování úvěru? Jelikož vám může přinést úsporu. Dokážeme vám snížit úrokové sazby, díky čemuž docílíte toho, že se vám sníží celkově splatná částka. Stejně tak vám dokážeme také snížit splátky – třeba i tím, že upravíme splátkový kalendář.

Pro koho je refinancování půjčky vhodné?

Pro každého, kdo má jakýkoliv výše zmíněný typ úvěru a není s ním spokojený. Chceme, aby naše refinancování půjčky bylo vhodné pro každého. Je jedno, jaká je vaše bonita, finanční minulost nebo přítomnost, či co chcete refinancovat. Pokud jste plnoletí a máte smlouvy ke stávajícímu úvěru, jsme zde pro vás.

Jak refinancování probíhá?

Rychle a jednoduše. Náš propracovaný proces vám umožní požádat si online, s jistotou asistence našeho poradce. Ten ihned zpracuje vaši žádost a předloží vám nabídku, který bude zaručeně vyhovovat. Následně vyřešíme administrativu a formality a celý proces je u konce. I to je ukázka, že celé refinancování zvládneme rychle a také velmi jednoduše.

Kdy je možné provést refinancování hypotéky?

Zatímco u půjčky lze provést zvýhodnění kdykoliv, u refinancování hypotéky záleží na délce fixace úrokové sazby. Pokud do uplynutí zbývá několik měsíců či týdnů, je ideální doba vyplnit naši žádost.