S Fio transparentním účtem od Fio banky vytřete ostatním zrak!

Pokud máte na starosti finance nějakého občanského sdružení, fondu, nadace, případně politické strany, jistě budete souhlasit s tím, že je to činnost velmi nevděčná. Neustále jste vystaveni podezření, že máte účetnictví v nepořádku, kdo ví, kam všechny peníze jdou či pomluvám, zda si na úkor řádné správy konta sami nepřivyděláváte. Tomu je však nyní konec s průlomovým Fio transparentním účtem!

Fio banka nabízí Fio transparentní účet, který je přístupný široké veřejnosti!

Je to zatím poměrně nezvyklý postup, ale stává se stále oblíbenějším a do budoucna bude u solidních organizací, které budou dbát na svoji důvěryhodnost, zcela běžným. FIO transparentní účet poskytuje Fio banka zájemcům, kteří chtějí informace o operacích na něm sdílet se širokou veřejností. Každý tak má možnost sledovat pohyby i stav financí na tomto účtu a lze tak učinit až s ročním odstupem. Účet vyniká svojí přehledností, která umožňuje prostřednictvím různých filtrů rychle dohledat jakoukoli transakci.

Výhody transparentního účtu od Fio

Majitelé transparentního účtu se podobně jako ti, kteří vlastní osobní nebo podnikatelský účet, mohou těšit z celé řady výhod. Ty zahrnují libovolný počet příchozích a odchozích plateb v ČR zdarma, stejně tak je tomu i s trvalými příkazy, inkasy a SIPEM. Hojně využívána je i možnost 10 výběrů z vlastních a podle aktivního používání karty až 5 výběrů z cizích bankomatů v ČR měsíčně zdarma. Nic nezaplatíte ani za výběr hotovosti na pobočce Fio nad 1 000 Kč a za vklad hotovosti, pokud jej provede majitel nebo oprávněná osoba k účtu. Nelze se skutečně divit tomu, že obliba transparentních účtů stále roste a stále více je využívají i fyzické osoby či různé obchodní společnosti, mezi něž patří společenství vlastníků bytových jednotek, družstva i organizátoři různých akcí!