S Era červeným kontem rozhodně v červených číslech neskončíte!

Jak dnes poznáte moderního člověka, který se dobře orientuje ve světě financí? Především podle toho, že se důsledně drží tří pravidel, která neporušuje. Snaží se spořit tak, aby z toho měl co nejvíce. Zároveň dbá na to, aby měl svoje peníze v případě potřeby kdykoli k dispozici. Konečně nechce nikdy platit nic zbytečně navíc! Dnešní moderní člověk bývá z těchto důvodů zpravidla majitelem Era červeného konta.

Era červené konto nabízí mimořádně výhodné zúročení úspor

S Era červeným kontem se nikdo nemusí obávat toho, že by prodělal. Jistotu střadatelům dává již skutečnost, že veškeré vložené peněžní prostředky jsou ze zákona pojištěny, takže o ně nemohou přijít. Zůstatek do 250 000 Kč se úročí skutečně štědrým úrokem, který je 0,45 % p. a., částky vyšší jsou pak úročeny 0,2 % p. a. Úročení se děje každý den, připisování úroků pak probíhá měsíčně. Novinkou je možnost zadat od července 2015 ze strany majitele účtu na Červeném kontě příkaz k úhradě na předem určené protiúčty, jež jsou uvedené v Žádosti o Čeveném kontu a také na účty majitele účtu vedené v bance.

Pomocí éra přihlášení lze Era červené konto snadno ovládat přes internet

Zásluhou éra přihlášení a ovládání přes internet jste skutečnými pány svého spořicího účtu. Ten vám peníze skutečně šetří, proto jsou příkazy k úhradě, zřízení i správa konta prováděny bez poplatku. Pro Era červené konto platí, že může být vedeno jen v Kč a pouze na majitele. Více červených kont je možné získat pouze s akcí Era duo profit. Ta kombinuje investici do podílových fondů s potenciálem vyššího zhodnocení a Era červené konto se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Sjednejte si Era červené konto za pomoci internetu ihned! Čím dříve tak učiníte, tím dříve vám začnou vaše peníze také skutečně vydělávat!