S Autopůjčkou od ČSOB dorazíte všude včas!

Podařilo se Vám sehnat výborně placenou práci, která Vás navíc ještě baví? Gratulujeme! Co si však počít, když k jejímu výkonu nutně potřebujete vlastní dopravní prostředek, který bohužel nevlastníte, případně ho již využívá Váš partner? Není třeba věšet hlavu, kvůli takové maličkosti si přece nenecháte zničit svoje sny! Ideálním řešením se v takové chvíli jeví Autopůjčka, kterou Vám ve spojení s největší leasingovou společností v České republice ČSOB Leasing nabízí ČSOB.

Autopůjčka od ČSOB Vám umožní pořídit si vůz přímo na míru

Pořídit si můžete automobil zcela podle Vašich představ. Je lhostejné, zda je nový nebo ojetý, neměl by však být starší 5 let. Za uzavření ani správu úvěru nic neplatíte, přičemž roční úroková sazba je již od velmi sympatických 3,6 %. Nemusíte se přitom obávat, že by se koupě Vašeho čtyřnohého miláčka nějak protahovala, protože poskytnuté finanční prostředky obdržíte na svůj účet u ČSOB takřka ihned po podpisu smlouvy. Stejně tak mohou být převedeny i přímo dodavateli, pokud spolupracuje s ČSOB Leasing, a. s. Takových je v současnosti v rámci České republiky již několik set.

Pojištění vozidla je v Autopůjčce u CSOB již zahrnuto do měsíčních splátek

Svým klientům vychází Autopůjčka všemožně vstříc i tím, že je v rámci produktu možné pořídit si také velmi výhodné pojištění vozidla, jež je možné hradit vždy v rámci měsíční splátky spolu s úvěrem. Není třeba se přitom obávat rostoucích úroků, které zůstávají po celou dobu trvání úvěru neměnné. Výhody Autopůjčky od CSOB přitom tímto ještě zdaleka nemusí být vyčerpány! Podle typu obchodní akce může být poskytnuto povinné ručení či havarijní pojištění u ČSOB Pojišťovny, a. s. na jeden rok zcela zdarma. To je jen další příčina toho, že lidé, kteří si pořizují vlastní dopravní prostředek, stále více využívají služeb prověřené a ostatními chválené Autopůjčky!