PRESTO Půjčka od UniCredit je skutečně pekelně rychlá

Znáte tu situaci, kdy potřebujete peníze tak nutně, že již včera bylo pozdě? Pokud ano, jistě potvrdíte, že v takové chvíli se finance shání nejhůř. Všichni se od vás odvrací zády a čas neúprosně letí. Neztrácejte jej proto doprošováním se po příbuzenstvu a vyrazte si pro peníze s hrdě vztyčenou hlavou do UniCredit. PRESTO Půjčka je totiž stavěna přesně pro takové případy.

Stačí jediná návštěva pobočky UniCredit a PRESTO Půjčka je vaše

Peníze můžete mít k dispozici v rekordně krátké době, protože stačí jediná návštěva pobočky, podpis na smlouvě a váš úvěr smíte čerpat. Jestliže jste navíc klientem UniCredit, máte možnost získat předschválenou PRESTO Půjčku bez dokladování příjmů. Již dopředu přitom budete vědět, kolik vám v bance půjčí, když se před cestou na pobočku podíváte do svého internetového bankovnictví. Nemusíte se obávat, že vás tato půjčka ožebračí, protože úrokové sazby začínají již od 3,9 % p. a.

Případy z minulosti varují, nezapomeňte si u UniCredit Bank sjednat Pojištění schopnosti splácet

Takové případy nejsou nijak výjimečné! Samozřejmě můžete doufat, že vás to nepotká, přesto byste neměli zbytečně riskovat a uzavřít si Pojištění schopnosti splácet. To se vztahuje na úmrtí, invaliditu III. stupně, pracovní neschopnost i nedobrovolnou ztrátu zaměstnání nebo hospitalizaci. UniCredit Bank vám v takovém případě poskytne slevu na úrokové sazbě a samotné pojištění bude sjednáno rychle a bez zbytečných lékařských prohlídek. Nikdo není dokonalý a tato banka s tím počítá! Proto umožňuje svým klientům, aby až pětkrát v průběhu trvání PRESTO Půjčky odložili svoji splátku, nejdříve však lze takto postupovat až po devíti zaplacených. Je jen na vás, jakým způsobem zapůjčených financí využijete, PRESTO Půjčka se vám snaží především rychle pomoci!