Pojištění u Air Bank Vám může zachránit kůži

Každého z nás jistě někdy napadne, co by se stalo, kdyby se nám, nedej Bože, něco přihodilo? Není to samozřejmě žádná růžová perspektiva. Při představě, kde byste brali peníze na svoje výdaje v okamžiku, kdybyste přišli o práci nebo se Vám stal nějaký úraz, se Vám jistě dělají mžitky před očima. V žádném případě ale neplatí, že Váš osud je pouze v rukách Božích. Vy sami se můžete přičinit o to, že případné neštěstí nebude mít děsivé následky, pokud uzavřete pojištění u Air Bank! Tato banka Vám navíc umožní minimalizovat i celou řadu dalších rizik.

Pojištění pravidelných výdajů u Air Bank by měl mít každý

Děsíte se toho, že se někdy dostanete do situace, že nebudete mít na jídlo, energie nebo dokonce na potřeby do školy pro svoje děti? Neponechávejte nic náhodě a pojistěte se u Air Bank! Pojištění pravidelných výdajů Vám garantuje, že na tyto věci budete mít vždy! Na pracovní neschopnost se dokonce vztahuje nejen v případě úrazu, ale také nemoci. Nijak výrazně přitom nezatíží Vaši peněženku, protože měsíčně to je na každých 1000 Kč plnění pouhých 25 Kč. Maximální částka je v tomto případě 10 000 Kč.

Zodpovědní lidé uzavírají Pojištění pro případ úmrtí a invalidity 3. stupně u Airbank

Nepříjemně se to poslouchá, ale Pojištění pro případ úmrtí a invalidity 3. stupně byste skutečně vlastnit měli. Tím, že si ho sjednáte, ukazujete, jak moc si vážíte svojí rodiny a jak Vám záleží na jejích členech. Dokážete si představit, jaké problémy by mohly Vaše milované blízké potkat, kdyby se s Vámi něco stalo? Pokud však vlastníte pojištění u Airbank, máte jistotu, že dostanou peníze, jež mohou využít třeba ke splacení Vaší půjčky. Pojistné činí symbolických 25 Kč měsíčně na 50 000 Kč plnění, maximálně se je možné pojistit na 200 000 Kč. Neriskujte a nevystavujte Vaši rodinu do nebezpečí a sjednejte si pojištění již dnes!