Nebojte se již o své peníze a spěte klidně díky pojištění vaší karty od Equa bank!

Může se to stát kdykoli, jakkoli velký pozor si na to dáváte! Omylem ztratíte nebo někde zapomenete peněženku a více než samotná hotovost, která se v ní zrovna nacházela, vás bude trápit všechno to zařizování, které vás bude čekat kolem pořizování nových dokladů a platebních karet. A co teprve strach z toho, že bude vaše karta zneužita a vy tak přijdete o veškeré naspořené peníze! Nestrachujte se zbytečně a zařiďte si pojištění vaší karty i ostatních dokladů u Equa bank, díky čemuž budou vaše peníze v bezpečí!

S pojištěním vaší karty u Equa bank získáte v případě jejího zneužití peníze až čtyři dny zpět

Banku nezajímají okolnosti, které vedly ke ztrátě vaší karty. Stejně tak nehledí na to, jak došlo k jejímu zneužití. Díky pojištění karty vám Equa bank zajistí vrácení všech peněz, k jejichž utracení došlo až 4 dny před samotnou blokací karty! Nezáleží přitom ani na tom, kde ke zneužití karty došlo, jelikož je toto pojištění platné na celém světě. Pojišťovna vám zaplatí veškeré ztracené náklady, a to až do výše maximálního limitu.

Udržte své bankovní účty v bezpečí jen za 29 Kč nebo 59 Kč měsíčně!

Equa bank poskytuje svým klientům možnost vybrat si ze dvou základních balíčků pojištění karty. Základní balíček, který kryje vzniklé náklady až do výše 30 000 Kč, je možné pořídit za pouhých 29 Kč měsíčně a vztahuje se na zneužití karty a ztrátu osobních věcí jako je kabelka, doklady, klíče či mobilní telefon. Pro náročnější poskytuje banka také komplexní balíček, který kryje náklady až do výše 50 000 Kč, a to za pouhých 59 Kč měsíčně. Mimo výše zmíněných věcí se vztahuje také na náhradu škody po odcizení notebooku, fotoaparátu nebo tabletu. Chraňte své bankovní účty a pojistěte si svou platební kartu u Equa bank!