mBank nabízí spořicí účet eMax s platební kartou

Sníte o spořicím účtu, kde by se vaše peníze neustále úročily, zároveň byste k nim měli neustále volný přístup a mohli s nimi platit v obchodech i na internetu pomocí platební karty? V tom případě se probuďte a vyrazte do mBank, kde se vaše sny promění v realitu zásluhou spořicího účtu eMax! Výhody tohoto účtu ostatně oceňuje stále více spokojených klientů, kteří přechází k této bance, jež si umí vážit jejich přízně.

Každý si může u mBank zařídit až 4 spořicí účty eMax a pojmenovat je podle svého

Spořicí účet eMax si můžete lehce pořídit již při zřizování mKonta nebo kdykoli jindy přes internetové bankovnictví. Vlastnit lze až čtyři takové účty, které si sami podle své libosti pojmenujete. Velmi příjemná je skutečnost, že bez poplatků je nejen založení a vedení účtů, ale také veškeré odchozí i příchozí platby. Dokonalý přehled o dění na vašem účtu eMax budete mít prostřednictvím bezplatných elektronických měsíčních výpisů z tohoto konta. mBank vám navíc garantuje, že své peníze máte zásluhou toho, že tu neexistuje výpovědní lhůta, k dispozici ihned.

Spořicí účet eMax od mBank.cz si můžete pohodlně zařídit na internetu

Není na co čekat, spořicí účet eMax si můžete pohodlně zařídit sami z pohodlí domova. Stačí vyplnit pár potřebných údajů a pak již se jen rozhodnout, zda chcete svoji žádost dokončit online, přímo na obchodním místě mBank.cz, případně za pomoci kurýra. Pokud tak učiníte online, získáte spořicí účet bez papírové smlouvy, jejž si aktivujete SMS aktivačním balíčkem. Další variantou je zavítat přímo na bankovní místo, kdy máte účet k dispozici ještě ten samý den. Třetí možností je využít kurýra, jenž vám doručí smlouvu až přímo domů. Zde ověří vaši totožnost a po obdržení SMS aktivačního balíčku můžete svůj nový účet začít využívat. Těšte se ze spořicího účtu, který jen tak někdo nemá!