Chtěl bych být studentem, abych mohl mít studentské konto G 2.2 v Komerční bance

Je to zcela zřejmé a na první pohled jasné, Komerční banka vychází mladým vstříc! Její studentské konto G 2.2 je jasným důkazem toho, že myslí na budoucnost a snaží se svým mladým klientům předcházet. Nad výhodami, které nabízí současným studentům, se může starším z nás až zatočit hlava, protože něco takového nám v časech našeho bujarého mládí nikdo nenabídl. Nutno říci, že bohužel! Studentské konto G 2.2 v sobě zahrnuje v podstatě vše, co potřebuje moderní mladý člověk k tomu, aby bez problémů spravoval svoje finance.

Komerční banka garantuje majitelům konta G 2.2 přístup k účtu prakticky odkudkoli

V minulosti bylo jedinou možností, jak komunikovat s bankou v podstatě jen navštívení její pobočky. Člověk tu musel zpravidla vytrpět dlouhé čekání a ztratil spoustu času, který mohl strávit mnohem užitečnějším způsobem. Toto však dnes již naštěstí zní jako volání z pravěku. Komerční banka umožňuje majitelům účtu G 2.2 jeho obsluhu prostřednictvím telefonu, počítače i tabletu. Své mladé klienty pak rozmazluje jedinečnou bezkontaktní kartou G2 s cestovním pojištěním a pro dámy má připravenu mimořádně vyvedenou kartu Lady s unikátním slevovým programem. 200 Kč pak obdrží studenti pouze za to, že se při zřizování účtu prokážou platnou ISIC kartou!

KB prostřednictvím konta G 2.2 průběžně odměňuje studenty

Pro aktivní uživatele konta G 2.2 má potom tato bankovní instituce připravenu řadu dalších odměn, jimiž žádný student nemůže pohrdnout. Jak by se Vám třeba líbilo dostat každý rok v záři zadarmo 333 Kč? K získání bonusu přitom stačí v průběhu roku splnit každý měsíc alespoň jednu z následujících aktivit, jimž se stejně žádný student nemůže vyhnout: platbu kartou, dobití kreditu do mobilu pomocí bankomatu KB nebo odeslání platby internetovým či mobilním bankovnictvím. Kdybych byl ještě student, neváhám a ještě dnes si zajdu G 2.2 konto založit!