Česká spořitelna se svým FLEXI životním pojištěním Junior myslí i na děti

Ačkoli si to neradi připouštíme, je to bohužel smutná pravda. Dnešní doba je hektická a nese s sebou řadu nebezpečí, které ohrožují nejen nás, ale také naše děti. Při nejlepší možné vůli přitom není možné zaručit, že se nám je podaří vždy spolehlivě ochránit. Nebezpečí totiž číhá téměř všude a je zbytečné si něco nalhávat: děti jsou i kvůli svým menším životním zkušenostem ohroženy nejvíce. Z toho důvodu přišla Česká spořitelna s pojištěním Junior, které umožňuje nejen rodičům, ale i prarodičům či jiným blízkým osobám chránit děti do 18 let před rozličnými úskalími života.

Česká spořitelna zahrnula do svého dětského pojištění celou řadu výhod

Každému je ponecháno jen na jeho osobním rozvážení, proti čemu nechá konkrétní dítě pojistit. Česká spořitelna garantuje poskytnutí peněz v okamžiku diagnostiky vážného onemocnění, úrazu či hospitalizace, přičemž možné je také zajistit si vyplacení peněz v případě trvalých následků zaviněných různými úrazy. Nikdo z nás neví dne ani hodiny. Smlouvy, které platíme ve prospěch dítěte, se tak mohou v případě naší nečekané smrti stát jeho noční můrou. Proto je jistě dobře uvažovat při uzavírání dětského pojištění Junior i o zproštění jejich placení v případě smrti dospělého, kdy se o vše postará pojišťovna.

CSAS nabízí mimořádně flexibilní dětské pojištění

Dětské pojištění Junior se však může proměnit i ve velmi výhodné zhodnocení úspor, za které Vás jistě děti na prahu dospělosti odmění odpovídajícím vděkem. Do té doby však můžete ocenit Vy mimo jiné také skutečnost, že je pouze na Vás, jakým způsobem budete v průběhu času upravovat rozsah pojištění i výši pojistného. Naspořenou částku lze navýšit i případnými mimořádnými jednorázovými vklady. CSAS Vám svým dětským pojištěním Junior garantuje, že Váš junior bude při svých prvních krocích mezi dospělými vybaven finanční rezervou, o kterou se bude moci opřít!